Ege Hazır Yiyecek

Ege Hazır Yiyecek

Ege Hazır Yiyecek olarak bundan böyle blog yazılarımızla da sizlerleyiz.

Ege Hazır Yiyecek ile alakalı tüm güncel bilgilere, ürünlerimizle ilgili bilgilere, ürün kullanım tavsiyelerimize hatta tariflerimize dahi bu adresten ulaşabilirsiniz.

 “Çocuğumuza yedirmediğimiz hiç bir gıdayı bir başkasına yedirmeyiz ‘’ ana fikri ile her daim sizlerin yanında olmak ve güzel anılarınızda yer almak için sizlere konuşmak, sizleri dinlemek bizim için çok önemli. Yazılarımızda birleri yalnız bırakmamanızı ve yorumlarınızla ve paylaşımlarınızla destek olmanızı bekliyoruz.

Ege Hazır Yiyecek” üzerine 3 düşünce

  1. özür diliyerek anlatıyorum,bu gün migrostan satın aldığım humus bizi hayal kırıklığına uğrattı inanılmaz fecii bir tad hafif humusu anımsatan tadı var gibi gelsede biz damak lezzeti düşkünler olarak hayal kırıklığı yaşadık ve sonuç sofraya gelmeden çöpe gitti. .üzgünüm soframa sizin ürününüz le lezzet katmak istemiştim tam bir hayal kırıklığı yaşadık ,maalesef artık diğer ürünlerinizi kullanamıyacağımı ve de tavsiye edemiyece ğimi anladım saygılar…..

    • Merhaba Serpil Hanım, öncelikle yaşadığınız sıkıntı nedeni ile Özür dileriz. Ürünümüzü hangi şehir ve semtteki mağazadan satın aldınız. Paket üzerinde ki P.N (Parti numarası ) ve STT (son tüketim tarihi ) bilgilerini firmamız ile paylaşabilir misiniz? Sizlere ulaşabileceğimiz bir iletişim numaranız varsa sizinle görüşmek isteriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>