Ege Hazır Yiyecek Art of Smyrna’da

Grafiket Adworks Görkem Bozkır ve Dream Design Eser Elgür’ün ev sahipliği yaptığı, her biri kendi alanında büyük başarılara imza atmış usta sanatçılar eserleriyle İzmir’e bakışlarını anlattığı organizasyona katılan Ege Hazır Yiyecek yönetimi keyifli bir gece geçirdi.

ege-hazir-yiyecek-yonetim

Swissotel Grand Efes Salonu’nda gerçekleşen gecede resim, mücevher, obje, minyatür, efe bebekler, halı, cam, fotoğraf, kostüm, tuval, vitray, ebru, seramik, heykel ve şiirin aralarında bulunduğu 14 sanat alanının sergisi gerçekleştirildi. Ünlü Sanatçı Zuhal Olcay’ın sahne aldığı gecede İzmir’in seçkin isimleri de yer aldı.

zuhal-olcay

Yüksek katılımla gerçekleşen ve konukların hem sanata hem de müziğe doyduğu bu organizasyon sosyal sorumluluk bilinciyle düzenlendi. Amaç ise; İzmir’in sanata bakış açısını gösterebilmek ve 6 Nokta Körler Derneği’ne destek olmaktı.

ege-hazir-yiyecek-etkinlik ege-hazir-yiyecek-stand

İzmir’in büyük bir şehir olduğunun ancak bu tarz organizasyonlarla gösterilebileceğine inanan Ege Hazır Yiyecek yönetimi bundan sonra da İzmir’e katma değer sağlayacak her türlü projenin içinde yer alacaklarını belirtti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>